Polední menu - informace pro majitele stravovacích zařízení

Zadat polední menu

Pro registraci nebo zapomenuté heslo pište na web@ckrumlov.cz.

Po přihlášení pomocí tlačítka "Zadat polední menu" klikněte na odkaz "MENU". V textovém poli můžete dopsat obecný text - otevírací dobu, cenu jídla (pokud je jednotná pro všechny jídla), info ke stravenkám apod. Změny uložíte kliknutím na tlačítko Uložit.

Potom klikněte na odkaz "Vložit nové jídlo". V poli datum vyberte datum platnosti jídla. To se bude zobrazovat na hlavní stránce v daném intervalu.
Volitelně můžete zaškrtnout i den v týdnu. Pak se toto jídlo bude v intervalu od - do zobrazovat jen ve vybrané dny (tak můžete např. nastavit řízek od června do srpna, ale jen v pátek)

Dále doplňte název jídla a cenu (pokud není uvedena jednotná cena v textovém poli). Zopakujte vložení jídla pro všechny nabízené polévky a hlavní jídla.

Umožněte zákazníkům pohodlné objednání jídla z Vaší nabídky. Po aktivaci této služby se u každého jídla objeví zaškrtávací políčko a na konci menu tlačítko Odeslat. Tím se vygeneruje jednoduchý e-mail na adresu zařízení i na adresu zákazníka. Další  případná komunikace už probíhá po e-mailu nebo po telefonu.

Pokud nemáte vlastní webové stránky se svojí stránkou menu, nabízíme možnost prezentovat menu pouze Vaší restaurace pomocí odkazu menu.ckrumlov.cz/<nazev_Vaseho_zarizeni>

 

Nevyužíváte Vaše webové stránky naplno? Duplikujete zadávání polední nabídky? Umíme připravit export dat Vašeho menu ve formátu, jaký budete potřebovat a Vaše menu zadané do naší aplikace se tak může objevit i na Vašich vlastních webových stránkách. 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: