aktualizováno 25. 5. 2021

Podpora kultury v roce 2021

Město Český Krumlov uspělo se svou žádostí o dotaci v letošní výzvě dotačního programu Jihočeského kraje podpora kultury, opatření 1 Podpora kultury. Náklady na realizaci Svatováclavských slavností tak budou letos z části pokryty dotačními prostředky.

Logo Jihočeský kraj PNG

Projekty jsou podpořeny z rozpočtu Jihočeského kraje.

O projektu

Název projektu: Svatováclavské slavnosti 2021, Český Krumlov
Poskytovatel podpory: Jihočeský kraj / program Podpora kultury 2021
Realizátor projektu: město Český Krumlov
Místo realizace projektu: Prelatura, vnitřní město, Český Krumlov
Termín realizace projektu: 09/2021
Stav projektu: fáze realizační
Předpokládané celkové výdaje projektu: 805 000 Kč (z toho dotace: 40 000 Kč)

 

Popis projektu

Rok 2020 byl ve znamení kulturní pauzy, pevně věříme, že rok 2021 bude o mnoho lepší a kultura se bude moci rozjet v plném proudu. Projekt Svatováclavské slavnosti 2021 by měl navázat na roky předchozí a splnit tak již zaběhlou tradici města v pořádání slavností. Souběžně s oslavou sv. Václava probíhá ve městě i meznárodní Folklórní festival, jež by se letos měl dočkat svého již 20. ročníku. V programu nebude chybět oblíbený sobotní Večer otevřených muzeí a galerií, návštěva expozic a zajímavých atraktivit města a další nabídka zážitků, jako např. dětské odpoledne, řemeslný trh a tvořivé dílny pro celou rodinu v Klášterech Český Krumlov.Svatý Václav je také patronem města Český Krumlov, a tak v programu nemůže chybět slavnostní koncert se závěrečným zpěvem chorálu Svatý Václave, účast Schwarzenberské gardy a setkání všech Václavů a Václavek. K oslavě sv. Václava jako patrona pivovarníků a vinařů též patří dobré jídlo a pití.

 

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Mgr.  Tereza Vondroušová
Odbor / oddělení: oSŘR
Funkce: referent - dotační projekty a kontrola veřejných zakázek
E-mail: tereza.vondrousova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 705

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

 


Zadané podmínce nevyhovuje žádný záznam.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: