aktualizováno 17. 5. 2022

Orelské kolečko si závodníci užili

Jednota Orel Český Krumlov pořádala v neděli 8. května 2022 ve vodáckém kempu Nové Spolí již 17. ročník veřejných závodů horských kol „Orelské kolečko“ pro děti a mládež. Mladí závodníci byli rozděleni podle věku do deseti kategorií, aby poté absolvovali příslušně dlouhou trať v převážně travnatém terénu.

Závodilo se od nejmenších předškoláků až po juniory. Pro rodiče a další dříve narozené fanoušky cyklistiky byly vypsány i dvě „dospělé“ kategorie mužů a žen a závody byly zakončeny již tradičním štafetovým závodem, ve kterém startovaly děti se svými tatínky.

Všichni závodníci v dětských kategoriích obdrželi medaile a diplomy a vítězové „na bedně“ ve všech kategoriích navíc i poháry a věcné ceny.

Nakonec přálo i počasí a po propršeném týdnu konečně během nedělního dopoledne přeháňky ustaly a před startem prvních závodníků vysvitlo sluníčko.

Akce se pořádala za finanční podpory společnosti města PRO-SPORT ČK a firmy HM-SPORT.

Fotodokumentace a výsledková listina je přístupná na stránkách www.hm-sport.cz.

 

Orelské kolečko 17. ročník (2022), zdroj: oKSOrelské kolečko 17. ročník (2022), zdroj: oKSOrelské kolečko 17. ročník (2022), zdroj: oKSOrelské kolečko 17. ročník (2022), zdroj: oKSOrelské kolečko 17. ročník (2022), zdroj: oKS

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: