aktualizováno 17. 3. 2022

Omezení parkování na Špičáku 

Od pondělí 21. března 2022 začnou na sídlišti Špičák práce na výstavbě polopodzemních kontejnerů a parkoviště. Kvůli stavebním pracím bude v místě částečně omezeno parkování, které se týká cca deseti podélných stání, která jsou potřeba pro stavbu uvolnit. 

Náhradní parkování po dobu stavby, v počtu odpovídajícím zabraným parkovacím stáním, poskytne na protějším parkovišti P1 Českokrumlovský rozvojový fond.  

Parkovací karty na toto parkoviště je možné si zapůjčit a vyzvednout od pátku 18. března 2022 na Odboru dopravy a silničního hospodářství (MěÚ ČK, Kaplická 439, kancelář č. 004).  

Při stavebních pracích zůstane průjezd ulicí zachován, práce jsou plánovány do 13. 5. 2022. V závěru stavby bude vyměněn asfaltový povrch v prostoru celé ulice. O dalším dopravním omezení v souvislosti s touto investiční akcí budeme informovat samostatně. 

Dopravní omezení špičák

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: