aktualizováno 23. 1. 2023

Zimní údržba silnic

I Krumlov zahalila sněhová přikrývka a Služby města jsou tak v plném nasazení při každoroční zimní údržbě. Operační plán zimní údržby si můžete prohlédnout v interaktivní mapě geoportálu města na https://bit.ly/3wtQgnb ve vrstvě s názvem Zimní údržba, kde jsou vyznačeny komunikace zahrnuté do údržby.

Barevně jsou pak vyznačeny komunikace dle pořadí důležitosti, do kdy je zpravidla sníh odklízen. Komunikace se rozdělují pro účely zimní údržby podle stupně důležitosti, při jejich určení se přihlíží zejména k intenzitě dopravy, vedení tras veřejné hromadné dopravy, dopravnímu významu komunikace, stavebnímu a dopravně-technickému stavu komunikace.

Zimní údržbu zabezpečují Služby města Český Krumlov, které dle potřeby a aktuální meteorologické situace také zajišťují nepřetržitou dispečerskou službu na tel. č. 380 711 285 a 773 116 611.

Sjízdnost a schůdnost je zajišťována provozem denně včetně sobot, nedělí a svátků v době od 3.00 do 22.00 hodin.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: