aktualizováno 2. 5. 2022

Základní umělecká škola oslaví své 240. narozeniny

Základní umělecká škola Český Krumlov srdečně zve na slavnostní večer, který připravili její žáci a učitelé. Oslavy se budou konat v pátek 13. května od 18.00 hodin na Zámecké jídzárně. 

ZUŠ chystá slavnostně laděné společenské setkání žáků, rodičů, přátel školy, hostů a veřejnosti k poctě 240. narozenin nejstarší ZUŠky České republiky. V rámci oslav představí ZUŠ také nový almanach s názvem „Půvab času“. 

Kvůli koronavirovým opatřením nebylo možné oslavit předloňské kulatiny, letos ale ZUŠ ukáže, že tato „krásná dáma“ vypínající se nad Vltavou vedle kostela sv. Víta nestárne, naopak žije svěžím, bohatým, moderním uměleckým duchem.

Akci podpořilo město Český Krumlov a Sdružení pro rozvoj ZUŠ v Českém Krumlově, z. s.

 

ZUŠ pozvánka 240 let

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: