aktualizováno 22. 9. 2022

Vítání občánků

Slavnostní akt vítání občánků se uskuteční 21. října 2022 v Prokyšově sále na Prelatuře. Vítáni budou občánci Českého Krumlova narození v roce 2022. Chcete-li se tohoto slavnostního uvítání vašich dětí zúčastnit, zaregistrujte se nejpozději do 17. října 2022 prostřednictvím on-line formuláře

Nově narození občánci obdrží dar v hodnotě 5 tisíc korun, na kterém se podílí rovnou polovinou město Český Krumlov a Jihočeský kraj. Občánci obdrží také „Rodný list Jihočecha“.

V případě dotazů se obracejte na matriku na telefonním čísle 380 766 322.

Logo jihočeský kraj 2015Projekt Podpora narozených dětí – Český Krumlov je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje částkou 750 tis. Kč z celkového rozpočtu 1,5 mil. Kč.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: