aktualizováno 7. 8. 2023

Prohlášení koalice

Koalice nebere na lehkou váhu jakoukoliv reakci veřejnosti na aktuální dění. Snažíme se město řídit a rozvíjet zodpovědně a každý relevantní názor nás zajímá. Denně pracujeme na velkém množství projektů, které jsou důležité pro občany Českého Krumlova. Jsou již vidět první výsledky, pravidelně o nich informujeme. Jako koalice jsme jednotní, jsme schopni kompromisů i mezi sebou a jsme přesvědčeni, že nás taková spolupráce posiluje.

Ctíme presumpci neviny, a pokud vznikne jakákoliv pochybnost o našem konání jako celku či jako jednotlivců, transparentně chceme situaci vysvětlovat, případně vyčkáme na vyjádření patřičných institucí. Osobně se scházíme a hovoříme s občany města, diskutujeme o nejrůznějších tématech.

Na pravidelných zasedáních zastupitelstva jsme otevřeni konstruktivní diskusi s občany. Byli bychom proto rádi, aby kritici přišli veřejně sdělit své připomínky před všemi zastupiteli města a občany, kteří mohou jednání sledovat osobně nebo prostřednictvím živého videopřenosu.

Alexandr Nogrády
starosta města

 

Termíny jednání zastupitelstva:
https://zastupitelstvo.ckrumlov.cz

Aktuální přenos jednání zastupitelstva:
https://live.publicstream.cz/krumlov

 

Koalici v Českém Krumlově tvoří 14 zastupitelů ze stran a hnutí: ANO 2011, Český Krumlov rozumem a srdcem – NEZÁVISLÍ, Občanská demokratická strana, Krumlováci – koalice pro změnu s podporou hnutí Volba pro kraj, Občané patrioti.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: