aktualizováno 29. 9. 2022

Jak pracovat s mapou při prohlížení návrhu územního plánu? A jak návrh připomínkovat?

Pořizování nového územního plánu postoupilo do další fáze, kterou je veřejné projednání jeho návrhu, které se uskuteční 8. listopadu 2022 v kině Luna. Zveřejněný návrh nového územního plánu lze prohlížet online v mapové aplikaci českokrumlovského geoportálu Pořizování nového ÚP Český Krumlov

Toto video ukazuje, jak s mapou pracovat.

Jak můžete připomínkovat územní plán?

Ke zveřejněnému návrhu nového územního plánu lze do 15. listopadu 2022 zasílat námitky a připomínky i online pomocí mapové aplikace českokrumlovského geoportálu Námitky a připomínky k výkresové části nového ÚP.

Toto video ukazuje, jak s aplikací pracovat a jak vyplnit formulář.

Podrobnosti k novému územnímu plánu a další možnosti připomínkování naleznete na https://www.ckrumlov.cz/cz/novy-uzemni-plan/.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: