aktualizováno 25. 3. 2022

Burza práce

Hledáte zaměstnance nebo chcete nabídnout svoje schopnosti zaměstnavatelům? Pro všechny vznikla nová Burza práce, která propojí zaměstnavatele se zaměstnanci ve městě Český Krumlov a okolí.

V nabídkách pomoci uprchlíkům se kromě materiální pomoci objevují i nabídky pracovních míst. Zároveň se na Infopoint nebo na Odbor sociálních věcí obrací uprchlíci, kteří nabízí svoje pracovní zkušenosti. I sami ubytovatelé s námi sdílí informace o schopnostech svých ubytovaných uprchlíků.

IT tým města proto propojil nabídku a poptávku na trhu práce pomocí stávajících informačních systémů. Na stránce https://burzaprace.ckrumlov.cz je k dispozici aplikace, díky které mohou nejen firmy, ale i soukromé osoby nabízet zaměstnání, brigádu, výpomoc. Zájemci o práci pak mohou přímo odpovědět na e-mail, nebo telefon. Vzhledem k aktuální situaci byla v aplikaci použita metoda automatického překladu zadávaných inzerátů z/do ukrajinštiny pomocí nové webové služby Ústavu formální a aplikované lingvistiky Univerzity Karlovy.

Tržiště nabídek a poptávek práce je k dispozici zdarma pro širokou veřejnost. Aplikaci budeme dále vyvíjet podle potřeb uživatelů. Městský úřad pouze publikuje data na svém webovém prostoru, ale nezprostředkovává práci, neposkytuje právní podporu ani nepřebírá zodpovědnost za právní náležitosti pracovních vztahů. Dotazy, náměty a připomínky k fungování služby směřujte na e-mail web@ckrumlov.cz.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: