aktualizováno 13. 2. 2023

Program podpory - priorita Kultura

aktualizováno 8. 10. 2020

Cílem je podpořit kulturní aktivity, které spoluvytvářejí prostředí města jako místa příjemného pro život jeho obyvatel a podpořit kulturní nabídku, která zaujme a uspokojí jak obyvatele města, tak jeho návštěvníky. Základní filozofií je respektování rozmanitosti a rozdílnosti kulturních aktivit.

Žádosti o dotace budou přijímány 1. kolo od 1. do 15. února 2023, 2. kolo v (opatření 1.4 a 1.5) od 1. do 30. června 2023 a mohou být zaslány následujícími způsoby:

  • v tištěné podobě poštou nebo osobně na Odbor financí či podatelnu Městského úřadu Český Krumlov, Kaplická 439, 381 01 Český Krumlov a v elektronické podobě – prostý dokument bez podpisu – na e-mailovou adresu: jindriska.smolikova@ckrumlov.cz.
     
  • prostřednictvím datové schránky – číslo DS je 64pbvxc) a v elektronické podobě – prostý dokument bez podpisu – na e-mailovou adresu: jindriska.smolikova@ckrumlov.cz

V obou případech musí být žádosti podány vždy v elektronické podobě emailem a to v daném termínu. 

Specifikace opatření najdete ZDE

Na koho se obrátit?


Zadané podmínce nevyhovuje žádný záznam.

Dokumenty

 
 
Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: