aktualizováno 15. 5. 2024

Karta Krumlováka přináší obyvatelům benefity

Město Český Krumlov spustilo nový projekt – Kartu Krumlováka, která občanům přináší zvýhodnění při využívání služeb ve městě, např. slevy na vstupném do městských zařízení – divadel a sportovišť. Benefity ale poskytují i místní podnikatelé v restauracích a kavárnách, muzeích, galeriích a provozovnách volnočasových aktivit.

„Karta Krumlováka je navržena s cílem posílit vztahy mezi místními obyvateli, městem a podnikateli. Chceme být městem, které aktivně dbá na potřeby svých občanů a vytváří pro ně příjemné prostředí. Do karty se zapojují podnikatelé, kteří jsou ochotni poskytnout slevy ve svých podnicích, což věřím, že bude i motivací pro občany k pravidelné návštěvě centra města,“ říká iniciátor projektu starosta Alexandr Nogrády.

Kartu může získat každý občan, který má trvalý pobyt v Českém Krumlově, věkově omezena není. Zažádat o ni může on-line na webu města karta.ckrumlov.cz, následně mu karta přijde na e-mail, odkud si ji stáhne do svého chytrého telefonu, což umožňuje snadný a rychlý přístup k výhodám.

„Myslíme samozřejmě i na občany, kteří neupřednostňují digitální formát. Těm je k dispozici fyzická plastová kartička, o kterou si mohou zažádat osobně na městském úřadě,“ vysvětluje starosta.

Aktuálně karta nabízí např. slevu na vstup do plaveckého bazénu, slevy do nově otevřeného kulturního centra PORT 1560 v pivovaru, zvýhodněné vstupné do Muzea vltavínů, vstupenky 1+1 zdarma na Festival Krumlov nebo třeba slevu do restaurace Maštal na náměstí Svornosti. Další poskytovatelé přibývají každý týden.

„V současné době karta poskytuje slevy na služby, ale časem počítáme, že to bude multifunkční produkt, který zahrne například i parkování, to si ale v současné době žádá delší projektování technického zajištění,“ dodává starosta.

Veškeré informace o kartě – jak funguje, jak o ni zažádat, seznam provozoven poskytujících benefity a další potřebné informace jsou k dispozici na webu karta.ckrumlov.cz.

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
BcA. Martina  Pulcová
Odbor / oddělení: OKS
Funkce: manažer karty Krumlováka a hosta
E-mail: martina.pulcova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 314

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: