aktualizováno 1. 8. 2023

Nový ředitel ZŠ Linecká Mgr. Petr Požárek

Ode dneška má Základní škola Linecká nového ředitele Mgr. Petra Požárka, jehož do funkce jmenovala rada města.

Sedmatřicetiletý Petr Požárek absolvoval Univerzitu Karlovu, má mnohaleté zkušenosti ve vedoucích pozicích, působil v řídicích funkcích sportovních spolků. Pracoval jako učitel na střední škole, osm let byl vysokoškolským odborným asistentem, kdy na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity připravoval studenty na budoucí učitelskou dráhu. Je taktéž dlouholetým trenérem dětí a mládeže. Po celý svůj profesní život se neustále vzdělává v oboru pedagogiky.
Podrobnější životopis je k dispozici zde → 

„Spoléhám na svůj organizační a sportovní „gen“ tah na bránu, umět lidi nadchnout pro společný cíl. Předat jim svou energii a nadšení pro rozvoj dětských duší, aby pro ně byla škola zábava a rádi vzpomínali na jejich čas na naší základní škole,“ říká Petr Požárek.

Mgr. Požárek, ředitel ZŠ Linecká, zdroj: oKS

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: