aktualizováno 25. 8. 2023

Nová ředitelka MŠ T. G. Masaryka Soňa Štěpánová

S novým školním rokem nastupuje do funkce nová ředitelka MŠ T. G. Masaryka.

Po 14 letech skončila ve vedení MŠ Mgr. Lucie Pavcová. Od 13. června probíhalo výběrové řízení, ze kterého vzešla nová ředitelka – Soňa Štěpánová, která zde do této doby působila jako učitelka, na starost měla děti ve věku 2,5 – 5 let ve třídě „Motýlci“. Znalost místní mateřské školky, dlouholetá pedagogická praxe a vzdělání ji předurčují pro řádný výkon funkce.

"Z mého pohledu je stěžejním úkolem MŠ naučit děti samostatně myslet, rozhodovat se a projevovat se v souladu s morálními hodnotami. Připravit je na vsup do ZŠ a do dalšího skutečného života. Vytvořit příjemné, bezpečné prostředí pro děti, rodiče a zaměstnance. Prostředí s veškerými podmínkami ke kvalitnímu předškolnímu vzdělávání, kde je respektována osobnost každého jednoho dítěte. Mou snahou bude, bez předsudků a s otevřenou myslí pomoci dětem růst a zajistit jejich všestranný rozvoj," říká Soňa Štěpánová.

Soňa Štěpánová, zdroj: oKS

Mateřská škola Český Krumlov, T. G. Masaryka, "Špičák", je dvoutřídní s kapacitou 56 dětí. Zaměstnanci MŠ zde dětem vytvářejí rodinné prostředí, plné aktivních prožitků, na jejichž základě děti získávají zkušenosti a poznatky z okolního světa a zároveň rozvíjejí jejich osobnost ve všech oblastech.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: