aktualizováno 9. 2. 2022

Nominujte kandidáty na Cenu města

Kdo bude letos přebírat Cenu města Český Krumlov? Na tom se můžete podílet i vy tím, že do 31. března 2022 nominujete svého favorita.

Své návrhy můžete podávat přímo na stránkách města prostřednictvím webového formuláře, nebo doručit na adresu města Český Krumlov, oddělení kanceláře starosty, náměstí Svornosti 1, 381 01 Český Krumlov. Veškeré náležitosti nominačního formuláře jsou uvedeny na webu města www.ckrumlov.cz/cenamesta.

Uznání v podobě skleněné kapky na dlažební kostce je určeno fyzickým osobám, seskupením fyzických osob či právnickým osobám, které se aktivně podílely na rozvoji, prezentaci a obohacení města a života jeho obyvatel zejména v oblastech kulturní a umělecké, podnikatelské, sociální nebo sportovní.

O předání Ceny města Český Krumlov rozhodne zastupitelstvo města, které bude vybírat z nominovaných kandidátů.

Více informací o Ceně města a předešlých ročnících naleznete zde.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: