aktualizováno 26. 2. 2024

Nominujte kandidáty na Cenu města

Do konce března máte možnost nominovat své favority na Cenu města Český Krumlov za rok 2023. Z kandidátů budou laureáty vybírat zastupitelé, slavnostní vyhlášení a předání ceny pak proběhne 6. června v Synagoze.

V roce 1994 se prvně udílela Cena města Český Krumlov a nebude tomu jinak ani letos, ocenění se dostane těm, kteří svými mimořádnými počiny přispívají k obohacení obyvatel a rozvoji města. Své návrhy můžete zasílat do 31. března 2024 prostřednictvím webového formuláře nebo v listinné podobě na adresu kanceláře starosty, náměstí Svornosti 1, Český Krumlov. Kandidáty na toto ocenění může nominovat kdokoli, nejen českokrumlovští občané.

Nominační formulář→

 

Cena města se uděluje za mimořádné počiny, kterých dotyční dosáhli v předešlém roce, ale i za dlouhodobou činnost, která přispívá k obohacení obyvatel a rozvoji města. Cenu města je možné udělit jednotlivcům, ale i skupinám, organizacím, spolkům a jiným souborům. 

Oceněnými za rok 2022 byli autoři unikátního keramického modelu Českého Krumlova Jana a Petr Peškovi, lékař – onkolog Václav Pecha (in memoriam) a Domácí hospic sv. Víta. Více čtěte zde→

Cena města 2023, zdroj: oKS (1/6)Cena města 2023, zdroj: oKS (2/6)Cena města 2023, zdroj: oKS (3/6)Cena města 2023, zdroj: oKS (4/6)Cena města 2023, zdroj: oKS (5/6)Cena města 2023, zdroj: oKS (6/6)
Více fotografií naleznete ve fotogalerii - ZDE.

 

Na slavnostní údílení jste srdečně zváni do českokrumlovské Synagogy ve čtvrtek 6. června 2024 od 18.00 hodin.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: