aktualizováno 3. 6. 2024

Nezmeškejte možnost získání dotace

Do 30. června 2024 běží lhůta podávání žádostí do druhého kola programu podpory kultury. Cílem tohoto dotačního programu je podpora kulturních aktivit v Českém Krumlově. Pokud organizujete nebo plánujete organizovat kulturní projekty pro širokou veřejnost nebo reprezentujete město svou organizací, spolkem nebo souborem na přehlídkách, soutěžích a festivalech doma i v zahraničí, neváhejte podat svou žádost.

Druhé kolo podávání žádostí v oblasti kultury se týká těchto opatření:

1.4. Kulturní projekty pro širokou veřejnost
Podpora projektů rozšiřujících kulturní nabídku města Český Krumlov. Město Český Krumlov by uvítalo zájem žadatelů o projekty v oblasti výtvarného umění.

1.5. Reprezentace města
Podpora místních kulturních organizací, souborů, spolků při reprezentaci města Český Krumlov na přehlídkách, soutěžích a festivalech v České republice i v zahraničí.

Žádost mohou podat fyzické nepodnikající osoby i fyzické a právnické podnikající osoby.

Dokumenty potřebné k podání žádosti naleznete zde →

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: