aktualizováno 28. 3. 2024

Na Velikonoce bude otevřena lávka na Lazebnickém mostu

Stavbaři aktuálně dokončili ocelovou konstrukci na Lazebnickém mostu, mohli proto instalovat provizorní dřevěnou lávku, která bude dočasně veřejnosti zpřístupněna.

Během Velikonoc (od pátku 29. 3. do pondělí 1. 4.) budou moci pěší využít lávku pro přechod z Latránu do Radniční ulice.

Je však důležité zdůraznit, že provizorní lávka se nachází na staveništi. Prosíme všechny chodce, aby dbali na bezpečnostní pokyny a zůstávali ve vymezených místech. Vaše bezpečnost je naší prioritou a děkujeme vám za respektování a dodržování všech bezpečnostních opatření. „V případě, že by při pohybu na staveništi nebyl respektován tento bezpečnostní režim, byl by zhotovitel nucen staveniště okamžitě uzavřít,“ upozorňuje Karel Jirovec, technik Odboru správy majetku a investic.

Značení obchozích tras ve městě zůstává, neboť po Velikonocích se lávka opět uzavře, aby mohly práce na rekonstrukci pokračovat.  

provizorni lavka, zdroj: oKS

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: