aktualizováno 18. 5. 2023

Máte starý kotel? Požádejte si o kotlíkovou dotaci a získejte zpět až 95 % výdajů

Příjem žádostí ve 2. kole kotlíkových dotací pro domácnosti s nižšími příjmy bude otevřen 26. 6. 2023 od 17 hodin. Žádosti lze podávat do 31. 8. 2024.

Pokud se chystáte žádat o kotlíkovou dotaci, využijte připravovaného semináře, kde se dozvíte vše potřebné. Ten se bude konat ve středu 31. 5. od 15 hodin na Městském úřadě v zasedací místnosti ve 3. patře.

Co se na semináři dozvíte?

  • Na co lze kotlíkovou dotaci čerpat
  • Jaký nový zdroj tepla si lze z dotace pořídit a jak vysoká je dotace
  • Kdo může požádat o dotaci
  • Jak je definována domácnost s nižšími příjmy
  • Kdy a jak bude možné podat žádost o dotaci

Zodpovězeny samozřejmě budou jakékoli vaše další dotazy týkající se dotace.

Seminář je určen pro nízkopříjmové domácnosti (domácnosti tvořené výhradně osobami pobírajícími starobní důchod nebo invalidní důchod 3. stupně a domácnosti pobírající od 1. 1. 2022 příspěvek na bydlení), které mají zájem o dotaci na výměnu zastaralého kotle na pevná paliva s ručním přikládáním nesplňujícího emisní třídu 3, 4 a 5 (provoz těchto kotlů bude od 1. 9. 2024 zakázán).

Bližší informace ke kotlíkové dotaci →

Seznam kontaktních osob →

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: