aktualizováno 10. 3. 2022

Info point pro občany Ukrajiny/Інформаційний пункт для громадян України

S dotazy, jak postupovat při vyřizování nejrůznějších záležitostí v souvislosti s příjezdem a pobytem lidí z Ukrajiny do Českého Krumlova, se mohou lidé nově obracet na info point, který vznikl na českokrumlovském městském úřadě. Kontaktní místo rovněž shromažďuje nabídky pomoci dobrovolníků i seznam občanských iniciativ na pomoc uprchlíkům.

З питаннями про те, як діяти у вирішенні різних питань, пов’язаних із приїздом та перебуванням людей з України до Чеського Крумлова, тепер люди можуть звертатися до інформаційного пункту, який створили при мерії Чеського Крумлова. Контактний пункт також збирає пропозиції щодо волонтерської допомоги та перелік громадських ініціатив для допомоги біженцям.

Info point funguje od 9. března každý všední den od 8.00 do 16.00 hodin v 1. patře Městského úřadu Český Krumlov v Kaplické ul. 439. Telefonní linka 380 766 666, e-mail ukrajina@ckrumlov.cz. K dispozici zde bude i tlumočnice, na kterou se mohou obracet uprchlíci, kteří se nedomluví česky.

Інформаційний пункт працює з 9 березня кожного буднього дня з 8.00 до 16.00 на 1-му поверсі муніципалітету Чеського Крумлова на вулиці Kaplická, 439. Телефон 380 766 666, електронна пошта ukrajina@ckrumlov.cz. Для біженців, які не володіють чеською мовою, буде також доступний перекладач.

Tlumočnice Svitlana Pashanina je k dispozici na telefonním čísle +420 777 367 110.

Перекладач Світлана Пашаніна доступна за телефоном +420 777 367 110.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: