aktualizováno 12. 1. 2024

Hasiči od města získají obleky pro práci na / ve vodě

Rada města na konci prosince schválila poskytnutí věcného daru Hasičskému záchrannému sboru Jihočeského kraje.

Současné zásahové obleky pro záchranu na vodě, které má hasičský sbor aktuálně k dispozici, byly pořízeny v roce 2014, a nyní jsou již na konci své životnosti – jsou již opotřebované, poškozené, některé části zteřelé.

Proto hasiči od města získají nové prostředky pro záchranu ve vodě v celkové hodnotě téměř 63 tis. Kč. Výbava pro dva záchranáře se skládá ze suchých potápěčských obleků Ursuit, plovacích vest Hiko Extreme Pro a vodáckých helem Hiko Buckaroo zakoupených od společnosti FINNSUB s.r.o.

Tuto výbavu hasiči využijí především během zásahů na řece Vltavě.

hasiči - obleky pro záchranu ve vodě, zdroj: oKS (1/6)hasiči - obleky pro záchranu ve vodě, zdroj: oKS (2/6)hasiči - obleky pro záchranu ve vodě, zdroj: oKS (3/6)hasiči - obleky pro záchranu ve vodě, zdroj: oKS (4/6)hasiči - obleky pro záchranu ve vodě, zdroj: oKS (5/6)hasiči - obleky pro záchranu ve vodě, zdroj: oKS (6/6)

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: