aktualizováno 23. 8. 2021

Dotace na opravy památek z Programu regenerace

Odbor památkové péče v rámci administrace Programu regenerace připravuje každoroční aktualizaci programu formou průzkumu zájmu o přidělení příspěvku na rok 2022. Příspěvky státní podpory jsou poskytovány za účelem záchrany, zachování a zhodnocení památek.

Program je vypsaný pro opravu objektů zapsaných jako nemovitá kulturní památka a ležících na území Městské památkové rezervace Český Krumlov nebo na území Městské památkové zóny Český Krumlov – Plešivec.

Občané mohou v případě zájmu o zařazení opravy jejich domu do programu regenerace na rok 2022 vyplnit formulář Průzkum zájmu o přidělení finančních prostředků v Programu regenerace MPR a MPZ Český Krumlov na rok 2022. Tiskopis je možné vyzvednout také osobně na Odboru památkové péče, Kaplická 439, kde vám k programu ještě mohou být poskytnuty potřebné informace. Vyplněné tiskopisy je nutno odevzdat na podatelnu městského úřadu nejpozději do úterý 31. srpna 2021 do 14 hodin.

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Johana  Lepešková
Odbor / oddělení: OPP
Funkce: referent památkové péče
E-mail: johana.lepeskova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 708

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: