aktualizováno 27. 7. 2011

Krátkodobá omezení dopravy - Pod Kamenem

aktualizováno 27.07.2011

Ve čtvrtek 28. 7. 2011 od 17.00 hodin bude probíhat odstraňování betonových bloků na silnici I/39, ulice Pod Kamenem. To si vyžádá krátkodobá omezení dopravy - provoz bude řízen střídavě strážníky Městské policie Český Krumlov a po 19 hodině pak pracovníky stavby.

Práce, které souvisí s dokončením stavby I/39 Český Krumlov, sanace skalního masivu, budou zahájeny po domluvě se stavební firmou až po 17 hodině tak, aby byla zachována průjezdnost a provoz na silnici byl omezen po dobu nezbytně nutnou. V prostoru stavby bude umístěn jeřáb, který bude odstraněné bloky nakládat k odvozu. Krátkobobé uzavírky komunikace budou pouze během nakládky.

Město Český Krumlov upozorňuje řidiče na možné kolony na silnici I/39 a přilehlých komunikacích.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: