aktualizováno 5. 10. 2011

Uzavírka na sídlišti Mír v Českém Krumlově

aktualizováno 27.09.2011

 

V souvislosti s výstavbou  obchodního centra Kaufland je nutné od 3. 10. 2011  do 30. 11. 2011 uzavřít  komunikaci Urbinská, spojující  křižovatku   u Plevna  s kruhovou křižovatkou v sídlišti Mír - ulice podél řadových garáží.  

Důvodem uzavírky je výstavba dalšího připojení  sídliště na silnici I/39   a připojení parkovišť u obchodního centra Kaufland.  Sídliště tak bude po tuto dobu napojeno na Tovární ulici a to obousměrně po nově vybudované komunikaci mezi supermarketem Terno a kruhovou křižovatkou v sídlišti po ulici Urbinská. Bude zachováno i stávající spojení sídliště křižovatkou u  Plevna.  Pěší provoz bude veden po nově vybudovaném chodníku podél ulice Urbinská z kruhového objezdu do ulice Tovární.

V době výstavby nového propojení silnice I/39 s kruhovou křižovatkou v sídlišti Mír nebude možné zajistit přes sídliště vedení pravidelné autobusové dopravy. Náhradní zastávky autobusové dopravy tak budou po dobu výstavby nového připojení  zastávka U Trojice a zastávka Tovární ul. Ve směru do centra se trasa autobusové dopravy nemění a zůstává v provozu zastávka  Plevno. Ukončení uzavírky bude záviset také na počasí.

Město Český Krumlov se omlouvá za způsobené dopravní komplikace a prosí řidiče i chodce v této oblasti o zvýšenou opatrnost.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: