aktualizováno 31. 7. 2012

Centrální registr vozidel - Městský úřad Český Krumlov dočasně rozšířil své úřední hodiny

aktualizováno 31.07.2012

Vzhledem k situaci kolem Centrálního registru vozidel rozhodl Městský úřad Český Krumlov dočasně rozšířit své úřední hodiny. Až do odvolání mohou žadatelé na úřad přicházet každý den od pondělí do čtvrtka vždy od 7:30 ráno do 17:00 odpoledne. V pátek zůstávají úřední hodiny beze změny, tzn. od 7:30 do 12:00.

UPOZORNĚNÍ:

- Rozšíření úředních hodin se týká pouze Registru vozidel a dovozu vozidel.
- Poslední podání na registru vozidel je přijímáno ke zpracování 30 minut před ukončením pracovní doby.
- Žadatelé mohou využívat on-line rezervačního systému na webových stránkách města a rezervovat si předem termín schůzky.

Pracovníci v systému provádí jednotlivé úkony a úspěšně vyřizují většinu žádostí přicházejících žadatelů. Systém ale stále vykazuje některé nedostatky, se kterými se pracovníci musí potýkat. Bohužel, Městský úřad není jakkoli schopen tyto nedostatky systému odstranit, jelikož je systém spravovaný přímo Ministerstvem dopravy ČR. Všem žadatelům děkujeme za jejich dosavadní pochopení a trpělivost.

Všichni, kdo si chtějí zaregistrovat svá vozidla, mohou s případnými dotazy kontaktovat pracovníky Odboru dopravy a silničního hospodářství: 380 766 500, 380 766 510.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: