aktualizováno 4. 7. 2022

MINT Market poprvé v Krumlově 

MINT Market neboli trhy s nezávislou módou, designem a dobrým jídlem se k nám do města vypraví vůbec poprvé, zato ve velkém stylu. Na náměstí Svornosti představí o víkendu 9. a 10. července na šedesát lokálních a nezávislých značek autorského designu, módy, šperků, doplňků a delikates. 

V současné době MINT Market úspěšně funguje od Ostravy až po Plzeň, přičemž počet nových lokalit neustále roste a Český Krumlov je toho příkladem.

Tyto populární trhy jsou známé svou přátelskou uvolněnou atmosférou a širokým sortimentem originálního zboží, většinou ruční nebo řemeslné výroby a s vysokým zastoupením současných trendů, jako jsou například fair-trade, eko, bio, zero waste nebo upcycled. Návštěvníci často oceňují osobní přístup a přímý kontakt s výrobci. Designeři zase rádi využijí příležitosti prezentovat svoje výrobky širokému publiku, aniž by tomu museli věnovat všechen svůj čas nebo prostředky. Jednou ze základních myšlenek je podpora malých a lokálních značek.  

Seznam prodejců, aktuality a bližší informace najdete na webu www.mintmarket.cz/cs/trh/cesky-krumlov-1 a na jejich Facebooku. Na MINT Market se můžete na náměstí Svornosti vypravit v sobotu 9. července od 10 do 18 hodin a v neděli 10. července od 9 do 17 hodin.

Vstup je zdarma. 

MINT market, zdroj: oKSMINT market, zdroj: oKSMINT market, zdroj: oKSMINT market, zdroj: oKS

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: