aktualizováno 9. 7. 2020

Českem tam a zpět: Víkend začíná s Českou televizí

aktualizováno 9. 7. 2020

Náměstí Svornosti se už tento pátek 10. 7. 2020 promění v televizní studio, míří sem totiž Česká televize se svojí roadshow Českem tam a zpět: Víkend začíná s Českou televizí. Návštěvníci budou moci nahlédnout do zákulisí příprav zpravodajství, setkají se se známými tvářemi ČT a prostřednictvím pozvaných hostů do vysílání zpravodajské ČT24 lépe poznají i samotný region. Součástí bude také doprovodný program pro rodiny s dětmi. Divákům u televizních obrazovek nabídne ČT živé vstupy z navštívených míst, od Studia 6 až po večerní Události. Nenechte si to ujít!

Program

Roadhshow ČT

Podrobnější informace jsou k dispozici zde

Dopravní omezení

V pátek 10. 7. 2020 nebude umožněn z Horní ulice vjezd na náměstí Svornosti, doprava bude svedena přes Kostelní ulici. Průjezd náměstím Svornosti z Radniční ulice zůstane zachován.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: