aktualizováno 18. 3. 2019

Navýšení odtoku z Lipna

aktualizováno 18. 3. 2019

Informujeme obyvatele o navýšení odtoku z vodního díla (dále VD) Lipno, ke kterému dojde 19. března 2019 od 7.00 hodin. Odtok bude navýšen ze současných 50 m3.s-1 na 60 m3.s-1.

Vlivem přirozeného poklesu průtoku ve Vltavě z „mezipovodí", v úseku Vyšší Brod - Český Krumlov, tímto navýšením odtoku z VD Lipno II Povodí Vltavy nepředpokládá překročení limitu pro vyhlášení 2.SPA v profilu Spolí na Vltavě (200 cm). Následné snížení odtoku z VD Lipno II proběhne v době, kdy bude podkročena hladina 724,90 m n.m. na VD Lipno I. Tato manipulace je v souladu s manipulačním řádem vodních děl Lipno I a Lipno II na Vltavě.

Podrobné informace (stavy a průtoky) jsou k dispozici na webových stránkách Povodí Vltavy www.pvl.cz.

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Slavomír  Čurda
Odbor / oddělení: OVV
Funkce: referent krizového řízení
E-mail: slavomir.curda@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 222

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: