aktualizováno 7. 3. 2019

Moda Fashion Day[s] - Žena Českokrumlovska 2019

aktualizováno 7. 3. 2019

Když jsem v roce 2015 viděla plakát na akci Moda Fashion Day[s] v hotelu Růže, ze zvědavosti jsem na akci šla. Žasla jsem nad krásou předváděných modelů a říkala jsem si, že to je přesně to, co k Českému Krumlovu patří. Krása, elegance, kultura oblékaní, pohybu na mezinárodní úrovni. O rok později mi Lenka Vlachová, iniciátorka a organizátorka zavolala a překvapila mě otázkou, zda chci být patronkou akce, neváhala jsem ani minutu a řekla ano. Udělala jsem dobře, protože jsme daly spolu hlavy dohromady, jak ještě přehlídku módy doplnit.

Dnes je akce Moda Fashion Day[s] pátým rokem součástí kulturního a společenského života našeho města a získala další rozměr, charitativní. Naši partněři nám pomáhají pomáhat potřebným. Od roku 2017 je Moda Fashion Day[s] rámcem pro Ženu Českokrumlovska. Máme kolem sebe ženy, které svojí silou a odhodláním konají dobro pro druhé. Letos se v sobotu 23. března 2019 dozvíme jméno třetí skvělé ženy našeho regionu, sešlo se 45 nominací! Výběr bude těžký a já mám obrovskou radost, jaký ohlas akce má. Díky všem nominujícím! Doprovodný program pak nabízí přednášky a workshopy, v pátek 8. března 2019 v 17.00 hodin přivítáme v Klášterech Český Krumlov výkonnou ředitelku UNICEF ČR Pavlu Gomba, přednáška nám přibíží jaké to je být ženou jinde.

Děkuji, Lenko Vlachová,  za odvahu, nápad a organizaci. Děkuji, Hanko Šustrová, ze spolupráci se Sítí pro rodinu a lví podíl na organizaci Ženy Českokrumlovska. Vážené ženy, děkuji za podporu a Vaši účast a nedejme se.

Jitka Zikmundová

patronka Moda Fashion Day[s] Český Krumlov

Více informací k akci naleznete zde

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov