aktualizováno 7. 3. 2019

Moda Fashion Day[s] - Žena Českokrumlovska 2019

aktualizováno 7. 3. 2019

Když jsem v roce 2015 viděla plakát na akci Moda Fashion Day[s] v hotelu Růže, ze zvědavosti jsem na akci šla. Žasla jsem nad krásou předváděných modelů a říkala jsem si, že to je přesně to, co k Českému Krumlovu patří. Krása, elegance, kultura oblékaní, pohybu na mezinárodní úrovni. O rok později mi Lenka Vlachová, iniciátorka a organizátorka zavolala a překvapila mě otázkou, zda chci být patronkou akce, neváhala jsem ani minutu a řekla ano. Udělala jsem dobře, protože jsme daly spolu hlavy dohromady, jak ještě přehlídku módy doplnit.

Dnes je akce Moda Fashion Day[s] pátým rokem součástí kulturního a společenského života našeho města a získala další rozměr, charitativní. Naši partněři nám pomáhají pomáhat potřebným. Od roku 2017 je Moda Fashion Day[s] rámcem pro Ženu Českokrumlovska. Máme kolem sebe ženy, které svojí silou a odhodláním konají dobro pro druhé. Letos se v sobotu 23. března 2019 dozvíme jméno třetí skvělé ženy našeho regionu, sešlo se 45 nominací! Výběr bude těžký a já mám obrovskou radost, jaký ohlas akce má. Díky všem nominujícím! Doprovodný program pak nabízí přednášky a workshopy, v pátek 8. března 2019 v 17.00 hodin přivítáme v Klášterech Český Krumlov výkonnou ředitelku UNICEF ČR Pavlu Gomba, přednáška nám přibíží jaké to je být ženou jinde.

Děkuji, Lenko Vlachová,  za odvahu, nápad a organizaci. Děkuji, Hanko Šustrová, ze spolupráci se Sítí pro rodinu a lví podíl na organizaci Ženy Českokrumlovska. Vážené ženy, děkuji za podporu a Vaši účast a nedejme se.

Jitka Zikmundová

patronka Moda Fashion Day[s] Český Krumlov

Více informací k akci naleznete zde

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: