aktualizováno 28. 1. 2019

Hlasujte pro Rákosníčkovo hřiště v Českém Krumlově

aktualizováno 28. 1. 2019

Český Krumlov má šanci na zbudování Rákosníčkova hřiště od společnost Lidl, která letos postaví v České republice dalších jedenáct oblíbených dětských hřišť. O tom, která města se mohou na hřiště v hodnotě 1,5 mil. korun těšit, však rozhodne veřejnost v hlasování, které probíhá od 1. do 28. února 2019.

Rákosníčkovo hřiště mohou vyhrát všechna města či městské části, v jejichž blízkosti se nachází prodejny Lidl, a Rákosníčkovo hřiště tam ještě nestojí. Zapojit se může tedy i Český Krumlov.

Podle výsledku hlasování zákazníků společnosti Lidl a ostatní široké veřejnosti budou následně vybrány prodejny Lidl s nejvyšším počtem hlasů, a v jejich blízkosti budou postavena nová Rákosníčkova hřiště.

Základní informace

  • Hlasování probíhá v období od 1. února 2019 (od 10:00) do 28. února 2019 (do 23:59) na webových stránkách www.lidl-rakosnickova-hriste.cz a prostřednictvím aplikace na facebookové stránce společnosti Lidl Česká republika;
  • každý den lze zaslat dva hlasy, jeden přes web, jeden přes facebookovou aplikaci;
  • hlasuje se pro prodejnu Lidl, která se nachází v daném městě či městské části a která ještě Rákosníčkovo hřiště nezískala
  • města jsou zařazena do čtyř kategorií podle velikosti, v každé kategorii lze vyhrát dvě nebo tři Rákosníčkova hřiště (viz bod. 6 v Pravidlech)

Pro Český Krumlov můžete od 1. února 2019 hlasovat zde.

Dětská hřiště se symbolem pohádkového Rákosníčka nabízí dětem k aktivnímu hraní velkou prolézačku, pískoviště, šikmou horolezeckou stěnu, lanovou překážku, nechybí ani kolotoč a různé druhy houpaček. Klidovou zónu doplňuje domeček a oplocené hřiště, které poskytuje dostatek laviček a zpevněnou plochu pro kočárky. Rákosníčkovo hřiště je určeno zejména dětem předškolního věku a napomáhá plnohodnotnému trávení jejich volného času.

Video o projektu naleznete zde.

Rákosníčkovo hřiště

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: