aktualizováno 30. 10. 2018

Pozvánka na přednášku: Bude v Českém Krumlově hospic?

aktualizováno 30. 10. 2018

Město Český Krumlov srdečně zve širokou veřejnost na besedu o hospicové péči, která se bude konat v úterý 27. listopadu 2018 od 17 hodin ve Velkém sále Klášterů Český Krumlov. Přednášku povede a o své zkušenosti se podělí ředitel Hospice sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích Robert Huneš.

Hlavním tématem besedy bude, zda a za jakých podmínek lze provozovat mobilní hospic v Českém Krumlově a kdo by se do projektu jeho vzniku mohl zapojit z řad profesionálů i dobrovolníků.

Hospic není poslední štací, ale spíše poslední šancí. Přetrvává řada mýlek a mýtů, čím hospic opravdu je. Není ani nemocnicí, ani luxusní LDN, ani sanatoriem, ani domovem seniorů. Kde ostatní medicína končí, tam hospice teprve začínají. Přestože hospice nedokážou pacienty uzdravit, jsou místem, kde lidé mohou nalézt ztracenou naději. Využijte proto příležitosti a přijďte se zeptat na to, co vás o hospicové péči zajímá.

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: