aktualizováno 29. 3. 2018

Ukliďme svět, ukliďme Česko. Ukliďme Krumlov!

aktualizováno 29. 3. 2018

Po roce se opět Český Krumlov zapojí do dobrovolnické úklidové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko, která se uskuteční 7. dubna 2018 na území celé republiky. Zveme všechny, kterým záleží na prostředí, v němž žijí a jsou ochotni přiložit ruku k dílu, na společný úklid našeho města. Uklízet budeme nevábná zákoutí města i jeho bezprostřední okolí. Pro dobrovolníky bude připraven úklidový materiál (rukavice, pytle). Ze strany účastníků tedy stačí nadšení, odhodlání a pevné boty. Míst k úklidu je mnoho, nicméně uvítáme informace obyvatel o dalších lokalitách, která si úklid zaslouží.

Z důvodu zajištění dostatečného množství úklidového materiálu žádáme všechny účastníky, aby se na akci registrovali. Přihlášky a podněty zasílejte na:

Dynamicky obsah

Prosíme o uvedení telefonického kontaktu a specifikaci vašich příp. podnětů, žádostí a přání, tj. info o výskytu černých skládek, preferujte-li úklid v určité městské části apod. Zároveň prosíme o sdělení nejen počtu účastníků, ale i zastoupení dětí, pro které připravíme odpovídající velikost pracovních rukavic a sladkou odměnu.

Sraz účastníků je 7. dubna v 9.00 hodin před budovou Městského divadla v Českém Krumlově!

Dle počtu účastníků operativně dohodneme další místa srazu v jednotlivých městských částech.

logo Ukliďme Česko

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: