aktualizováno 26. 9. 2017

Účastníci mezinárodní konference se zajímali, jak u nás funguje veřejná správa

Ve dnech 20.-21. září 2017 pořádalo Ministerstvo vnitra ČR mezinárodní konferenci k tématu zvyšování kvality veřejné správy na místní a regionální úrovni. Jako vzorový úřad, kam se účastníci konference jeli podívat, byl vybrán Městský úřad v Českém Krumlově. Terénní prezentace pro zahraniční účastníky zahrnovala seznámení s chodem veřejné správy v praxi, čili jakým způsobem se u nás vydávají občanské průkazy, cestovní doklady, řidičské průkazy, nebo jak na úřadě funguje pracoviště Czech POINT.

"Účastníci přijeli z různých evropských zemí, například z Ruska, Velké Británie, pobaltských států nebo Rakouska. Některé země mají veřejnou správu dost podobnou té naší, jiné zas odlišnější, ale všechny se zajímají se o to, jak zvýšit obyvatelům kvalitu a servis poskytovaných služeb. A to je zájmem nás všech, ať už jsme z jakéhokoliv státu," uvedl tajemník Městského úřadu Radim Rouče.

Fotogalerie

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: