aktualizováno 1. 2. 2017

Vyhlašujeme soutěž Žena Českokrumlovska 2017

aktualizováno 1. 2. 2017

Síť pro rodinu, z.s., převzala záštitu nad slavnostním vyhlášením prvního ročníku soutěže Žena Českokrumlovska, které se bude konat v rámci jedinečné společenské události MODA Fashion Day(s) s podtitulem Žena - matka - příroda, jež se uskuteční 1. dubna 2017 v Českém Krumlově.

Na programu galavečera je módní přehlídka modelů od předních českých návrhářů na Jízdárně Státního hradu a zámku Český Krumlov. Hlavním hostem večera bude Rut Kolínská, prezidentka Sítě pro rodinu, která se může pyšnit titulem Žena Evropy. Toto ocenění získala v roce 2003 jako první Češka za transformaci mateřských center do České republiky. Součástí MODA Fashion Day(s) bude i celodenní doprovodný program, v rámci něhož bude možné se např. zúčastnit seminářů pro ženy, nebo po celý den navštívit českokrumlovské kláštery s celou rodinou.

„Mezi námi jsou jistě skvělé ženy, které každý den dělají něco důležitého a záslužného pro společnost, pro region a je třeba o tom mluvit, ukázat veřejnosti práci a aktivity těchto báječných žen a poděkovat jim a povzbudit je. MODA Fashion Day(s) je o kráse a eleganci, ale i o podpoře místních aktivit a místních obyvatel, proto spolupracuje se Sítí mateřských center, místními firmami a dává příležitost mladým lidem," uvádí k iniciativě jedna z porotkyň soutěže Jitka Zikmundová, patronka akce MODA Fashion Day(s) a radní města Český Krumlov.

Do poroty soutěže dále zasedne Alena Švepešová, ředitelka ZUŠ Český Krumlov a Hana Šustrová, krajská koordinátorka Jihočeského kraje Sítě pro rodinu, která jako organizátorka soutěže uvádí: „Vybrat Ženu Českokrumlovska nebude jednoduché. Žena by měla, kromě zvládání své rodiny a profese, vytvářet veřejné hodnoty, např. zabývat se dobročinným počinem, podílet se na zajímavém sociálním projektu, pomáhat sociálně slabým skupinám či nemocným nebo reprezentovat město či region v kulturní, sportovní či vědecké oblasti. Věřím, že takových žen žije v regionu Českého Krumlova mnoho, jen je musíme nalézt a vyhodnotit tu ‚nejlepší‘. Proto budeme rádi za jakékoliv vaše tipy. Nominovat můžete sebe, známou z okolí, kamarádku či příbuznou."

Nominace mohou zájemci zasílat do 1. března 2017 na email: hana.sustrova@sitprorodinu.cz, předmět: Žena Českokrumlovska, do popisu pak napsat: svoje celé jméno, celé jméno nominované osoby a odůvodnění nominace.

Partneři soutěže: město Český Krumlov, Rodinné centrum Krumlík, Mateřské centrum Křemílek v Křemži, Mateřské centrum Míša v Českém Krumlově, Rodinné centrum Budíček v Kaplici, Spolek FČAS ve Frymburku.

Více informací k akci naleznete na: www.moda-fd.cz a www.sitprorodinu.cz

Žena Českokrumlovska 2017

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: