aktualizováno 13. 4. 2016

Ukliďme Česko, ukliďme svět

aktualizováno 13. 4. 2016

V rámci již tradiční akce Ukliďme Česko, ukliďme svět se 16. dubna 2016 bude uklízet v celé republice.

Český Krumlov nebude výjimkou a město si dovoluje všechny, kterým záleží na tom, v jakém prostředí žijeme, pozvat na společný úklid našeho města.

Uklízet budeme nevábná zákoutí města i jeho bezprostřední okolí. Pro dobrovolníky bude připraven úklidový materiál (rukavice, pytle). Ze strany účastníků tedy stačí nadšení, odhodlání a pevné boty. :)

Evidujeme mnoho míst, která jsou „vhodná" k úklidu, ale prosíme všechny o zmapováních dalších lokalit, které si úklid zaslouží.

Z důvodu zajištění dostatečného množství úklidového materiálu žádáme všechny účastníky, aby se na akci registrovali.

Vaše přihlášky a podněty zasílejte Vlastě Horákové, Odbor životního prostředí a zemědělství, na adresu: vlasta.horakova@mu.ckrumlov.cz (tel. 380 766 550, 602 703 908).

Sraz účastníků je 16. dubna v 9.00 hodin před budovou Městského divadla v Českém Krumlově!

Těšíme se na vás!

    Ukliďme Česko - po úklidu     Ukliďme Česko - před úklidem

 

logo Ukliďme Česko

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: