aktualizováno 23. 3. 2015

UKLIĎME ČESKO

aktualizováno 23. 3. 2015

18. 4. 2015 se uskuteční druhý ročník dobrovolnické úklidové akce s názvem Ukliďme Česko, jejímž cílem je úklid českých měst, vesnic a přírody.
Loňský první ročník této celorepublikové akce byl velmi úspěšný - zúčastnilo se jej na 6 000 dobrovolníků, kteří na 280 místech České republiky sesbírali na 350 tun odpadu.
Město Český Krumlov se chce do této bohulibé akce také zapojit a prosíme tedy případné zájemce o spolupráci - před akcí se mapují místa výskytu tzv. černých skládek - tzn. místa, kde se vyskytuje nepořádek (v katastru města Český Krumlov, příp. v jeho bezprostředním okolí). Zároveň žádáme o informaci, zda se akce účastníte (všem účastníkům budou poskytnuty úklidové rukavice a pytle na odpad). Bližší informace o akci budou následně zveřejněny na webových stránkách města a v místním tisku.
Vaše informace, podněty a přihlášky prosíme posílejte na adresu: vlasta. horakova@mu.ckrumlov.cz, příp. tel. 380 766 550.
těšíme se na Vás!

V. Horáková - ŽPZ MÚ Český Krumlov

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: