aktualizováno 16. 9. 2008

16. září 2008

Stručná informační zpráva o průběhu

Opět, jako předloni, počasí našemu letnímu táboru příliš nepřálo. I přes déšť a pochmurno občas vykouklo sluníčko, a tak byl pro 28 dětí připraven program se spoustou netradičních sportovních aktivit a her. Účastníci tábora si tak mohli na vlastní kůži vyzkoušet slanění skalky přímo do raftu na Hněvkovické přehradě, vypravili se na cykloturistické túry, spluli na raftech a kanoích část řeky Vltavy z Rájova do Boršova nad Vltavou, podnikali tradiční i netradiční hry v lese a na louce, savovali vlastní táborová trička, pořádali turnaje ve stolních hrách, koupali se a dováděli v Hněvkovické přehradě a na koupališti v Olešníku, báli se na stezce odvahy...
Letní tábor v Purkarci u Hluboké nad Vltavou, který se mimo jiné uskutečnil také díky podpoře Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a sponzorům, byl velmi podařenou prázdninovou akcí.

Iva Sukdoláková
CPDM, o.p.s. Český Krumlov, hlavní vedoucí tábora

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: