aktualizováno 4. 8. 2008

29. července 2008

Ve čtvrtém kole soutěže o volné vstupenky na vybrané koncerty Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov máte možnost vyhrát dva volné lístky na koncert držitelů Oskara za nejlepší filmovou píseň roku 2007, píseň Falling Slowly z filmu Once, Markéty Irglové a Glena Hansarda. Koncert se koná v sobotu 2. srpna od 20:00 v pivovarských zahradách.
Vstupenky pro dvě osoby získají první dva soutěžící, kteří správně zodpoví následující otázku:

Soutěžní otázka:
Na jakou knihu odkazuje první sólové album frontmana skupiny The Frames Glena Hansarda, které nahrál společně s českou zpěvačkou a klavíristkou Markétou Irglovou?

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte do čtvrtka 31. července do 09:00 hodin na adresu: kancelar.starosty@mu.ckrumlov.cz

Výherce bude informován v pátek 1. srpna do 12:00 hodin.

Nárok na výhru nemají výherci z předchozích kol.

Další otázky o volné vstupenky budou zveřejňovány průběžně na internetových stránkách www.ckrumlov.cz/obcan. Sledujte zadání v odkazu Aktuality.

Přejeme hodně štěstí a následně příjemný kulturní zážitek.

Více informací a aktuální program festivalu najdete na stránkách:
www.ckrumlov.cz/mhf2008 nebo www.festivalkrumlov.cz

Gratulujeme výhercům:

  • Václav Brunnhofer
  • Kateřina Bílá
Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: