aktualizováno 30. 4. 2007

Cenu města Český Krumlov získá Mgr. Ivan Slavík

Cena města Český Krumlov pro pilné a úspěšné, zdroj: Archiv MěÚ Počtrnácté bude udělena Cena města Český Krumlov. Letos se zastupitelé shodli na pracovníkovi regionálního muzea Mgr. Ivanu Slavíkovi, který cenu dostane za fundovanou dlouholetou práci historika a kurátora muzea, za popularizaci regionální historie a kulturní historie města v zahraničí, za letitou aktivní podporu "dobrého sousedství" a spolupráci s institucemi, spolky a jednotlivci na mezinárodních kulturních projektech, zvláště s Horními Rakousy a Bavorskem.

Kromě Ivana Slavíka nominovali občané ještě pět kandidátů, některé vícekrát, jedna nominace přišla z Ostravy. Uznání v podobě dlažební kostky se skleněnou kapkou je každoročně oceněním přínosu k rozvoji či prezentaci města, k obohacení života jeho obyvatel v kulturní, sociální, podnikatelské a sportovní činnosti či při opravě památek.
Cena města Český Krumlov může být rovněž morální odměnou za soustavnou činnost vyvíjenou v těchto oblastech. Její slavnostní předání se uskuteční 18. května od 19 h v Prokyšově sále.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: