aktualizováno 12. 9. 2005

Další opatření provázející opravu Tovární ulice


Pokračující rekonstrukce Tovární ulice, která skončí na jaře příštího roku, se posunula do další fáze a přinesla nová dopravní opatření, která ale občanům nepřinesou žádné citelné omezení. Od pondělí 12. 9. do neděle 18. 9. bude kvůli napojení inženýrských sítí v prostoru křižovatky ulic Tovární a Urbinská (u Tempa) tato křižovatka uzavřena.

Současně dojde také k obousměrnému přemístění autobusových zastávek U Tempa a v sídlišti Mír. Zastávka U Tempa se provizorně přemístí do Tovární ulice na nově rekonstruovaný úsek a místo zastávky na Míru bude fungovat zastávka Plevno. Tato dopravní opatření tedy platí od 12. 9. 2005 do 18. 9. 2005.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: