aktualizováno 7. 11. 2020

1. místostarosta města Český Krumlov
volební období 2018-2022

Josef Hermann - 1. místostarosta města Český Krumlov
Ing. Josef Hermann

1. místostarosta
radní, zastupitel za KDU-ČSL
Telefon: 380 766 301, 778 431 731
E-mail: josef.hermann@ckrumlov.cz

 

Náplň práce místostarosty

Zastupitelstvo města Český Krumlov určilo dne 15. listopadu 2018 uvolněného 1. místostarostu Ing. Josefa Hermanna jako zastupujícího starostu v době jeho nepřítomnosti a svěřuje mu ve smyslu § 104, odst. 1, zák. o obcích tyto úkoly:

Podepisovat právní předpisy města, metodicky řídit a dohlížet na činnost odboru financí, odboru investic a odboru správy majetku, řídit proces územního a strategického plánování města, koordinovat výkon samosprávných činností města v oblasti urbanismu, dopravy a životního prostředí, zejména pak odpadového hospodářství, zodpovídat za sestavení rozpočtu, za provedení auditu, za dluhovou službu, projednávat s tajemníkem městského úřadu otázky vnitřního řízení a organizace Městského úřadu Český Krumlov, projednávat se statutárními zástupci městem založených organizací záležitosti výkonu jejich činnosti zejména ve vztahu k městu.

Z činnosti místostarosty

Prezentační fotografie

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: