aktualizováno 7. 12. 2021

Rekonstrukce plynovodu v Tovární ulici se protáhne do jara

Práce na rekonstrukci plynovodu v Tovární ulici v Českém Krumlově stále pokračují. Společnost EG.D, která je investorem opravy oznámila, že z důvodu komplikovanosti stavby, nedostatečných pracovních kapacit a nepřízně počasí bylo nutné termín úplného dokončení stavby posunout.  

„Na jednání, které jsme iniciovali, byl domluven takový postup prací, který zajistí plné zprovoznění komunikace včetně chodníků, aby byl v průběhu zimního období zajištěn plynulý provoz a mohla být prováděna standardní zimní údržba,“ uvádí starosta Dalibor Carda.

V současné době jsou dokončeny podkladní vrstvy a v průběhu tohoto týdne podle klimatických podmínek proběhne asfaltování obrusné vrstvy. Vzhledem k tomu, že za stávajícího počasí není možné finální povrch provést v požadované kvalitě, budou práce obnoveny, jakmile nastanou příznivé klimatické podmínky a provizorní asfaltový povrch bude proveden vybourán a dojde k položení nové vozovky. S dokončením stavebních prací se tak počítá na jaře 2022.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: