aktualizováno 5. 10. 2011

Uzavírka na sídlišti Mír v Českém Krumlově

aktualizováno 27.09.2011

 

V souvislosti s výstavbou  obchodního centra Kaufland je nutné od 3. 10. 2011  do 30. 11. 2011 uzavřít  komunikaci Urbinská, spojující  křižovatku   u Plevna  s kruhovou křižovatkou v sídlišti Mír - ulice podél řadových garáží.  

Důvodem uzavírky je výstavba dalšího připojení  sídliště na silnici I/39   a připojení parkovišť u obchodního centra Kaufland.  Sídliště tak bude po tuto dobu napojeno na Tovární ulici a to obousměrně po nově vybudované komunikaci mezi supermarketem Terno a kruhovou křižovatkou v sídlišti po ulici Urbinská. Bude zachováno i stávající spojení sídliště křižovatkou u  Plevna.  Pěší provoz bude veden po nově vybudovaném chodníku podél ulice Urbinská z kruhového objezdu do ulice Tovární.

V době výstavby nového propojení silnice I/39 s kruhovou křižovatkou v sídlišti Mír nebude možné zajistit přes sídliště vedení pravidelné autobusové dopravy. Náhradní zastávky autobusové dopravy tak budou po dobu výstavby nového připojení  zastávka U Trojice a zastávka Tovární ul. Ve směru do centra se trasa autobusové dopravy nemění a zůstává v provozu zastávka  Plevno. Ukončení uzavírky bude záviset také na počasí.

Město Český Krumlov se omlouvá za způsobené dopravní komplikace a prosí řidiče i chodce v této oblasti o zvýšenou opatrnost.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov