aktualizováno 14. 9. 2011

Projekt Vybavení školy a rekonstrukce víceúčelového hřiště ZŠ Plešivec v Českém Krumlově dokončen

 

Závěrem srpna byla úspěšně dokončena realizace stavební části projektu Vybavení školy a rekonstrukce víceúčelového hřiště ZŠ Plešivec v Českém Krumlově podpořeného z třetí výzvy Regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad, který je spolufinancován ERDF. Stávající víceúčelové hřiště vč. atletické dráhy a volejbalového hřiště bylo zrekonstruováno, nově je tak jak pro potřeby školy, tak pro veřejnost rozšířena nabídka školních a volnočasových aktivit o volejbal, nohejbal, házenou, tenis, malou kopanou, basketbal a rekreační běh, na něž jsou sportovní povrchy a atletická běžecká dráha, přizpůsobeny. Na 1. září je svoláno kolaudační řízení, po nabytí jeho právní moci bude slavnostní otevření hřiště a následně vejde v platnost provozní řád stanovující provozní dobu vč. dalších podmínek provozování sportovního areálu.

 

Společně s pořízením vybavení školy v hodnotě přesahující částku 1,4 mil. Kč a rekonstrukcí sportovišť došlo primárně ke zlepšení kvality, efektivity a podmínek výuky vč. doprovodných prostředků v rámci procesu vzdělávání odpovídajících současným standardům EU a ČR. Celkové náklady projektu jsou vyčísleny na 8,4 mil. Kč. Dotace činí 92,5 % z uznatelných nákladů .

 

Projekt Vybavení školy a rekonstrukce víceúčelového hřiště ZŠ Plešivec v Českém Krumlově je spolufinancovaný Evropskou unií

Registrační číslo projektu: CZ.1.14/2.4.00/03.01007

Regionální operační program Jihozápad - logo ROP

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: