aktualizováno 15. 6. 2016

Fotografická soutěž OWHC - MOJE DĚDICTVÍ, TVOJE DOBRODRUŽSTVÍ

14. 6. 2016

Logo OWHCRegionální sekretariát Organizace měst ze seznamu světového dědictví zahájil mezinárodní fotografickou soutěž "MOJE DĚDICTVÍ, TVOJE DOBRODRUŽSTVÍ". Soutěž je nejen pro občany členských měst, ale i pro každého, kdo miluje Organizaci světového dědictví a světové dědictví svého oblíbeného města ze seznamu.

V rámci této soutěže budou účastníci zhotovovat fotografie zachycující a vyjadřující, co pro ně znamená světové dědictví UNESCO. Účelem soutěže není fotit krásy světového dědictví, ale zachytit okamžiky, v nichž lidé hledají a nacházejí smysl a význam ve světovém dědictví spočívající. Ukázkový vzorek fotografií bude zveřejněn na domovské stránce OWHC.

Celkem bude oceněno 20 vítězů, z nichž celkový vítěz získá finanční částku ve výši 3000 $. Další ceny 2.000 $, 1.000 $, 500 $, 100 $ a 50 $.
Podmínky soutěže jsou k dispozici na webové stránce OWHC (www.ovpm.org) nebo OWHC-AP (www.owhcap.org) a uzávěrka přihlášek je od 20. srpna 2016.

Fotografie budou vyhodnoceny v období od 21. do 30. srpna 2016 a již 31. srpna by měl být vyhlášen vítěz soutěže, výsledky budou zveřejněny na webových stránkách OWHC.

Podmínky soutěže a přihláška

1) Fotografie budou o velikosti od 2MB do 10 MB.
2) Fotografie zasílejte ve formátech jpg, bmp a gif.
3) Zasílejte maximálně 3 fotografie.
4) Stáhněte si přihlášku do soutěže zde. (V anglickém jazyce, nezapomeňte potvrdit souhlas a přijetí s pokyny soutěže a souhlas s použitím Vašich fotografií pro propagaci OWHC, podpis a datum).
5) Vyplnění formulář zašlete s fotografiemi na adresu owhcapcompetition@korea.kr.

Upozornění

Pokud bude vítězná fotografie plagiátem anebo byla již ohodnocena v jiné fotografické soutěži cena nebude udělena. Za případné právní spory týkající se portrétů či porušování autorských práv zodpovídá výhradně autor fotografií.

                                                       plakát

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: