aktualizováno 1. 10. 2010

Opravy ulice U Poráků - dopravní omezení

aktualizováno 29.09.2010

V týdnu od 18. do 22. 10. 2010 bude probíhat oprava místní komunikace - ulice U Poráků v Českém Krumlově. Úplná uzavírka ulice při pokládce živičného povrchu bude rozdělena do dvou etap a bude probíhat ve dnech 21. a 22. 10.2010. 1. etapa bude v úseku od provizorního mostu u pivovaru ke křižovatce do Ambitu a 2. etapa zahrnuje křižovatku do Ambitu a dále k Objížďkové ul.

Dopravní omezení u Porákovho mostu ve dnech 21. a 22. 10. 2010

Proto bude 21. a 22. 10.2010 uzavřen vždy opravovaný úsek ulice a po dobu těchto dvou dnů nebude možný plynulý průjezd vozidel mezi Objížďkovou a Pivovarskou ulicí. Do prostoru Ambitu bude možný příjezd podle postupu prací, avšak když se bude provádět oprava ve druhé etapě a objížďka bude přes Latrán a Pivovarskou ul., nebude tudy možný provoz nákladních vozidel nad 7,5 t.

Po dobu provádění frézování vozovky a pokládky živičného povrchu nebude možný průjezd např. autobusů směřujících do Hotelu Bellevue a autobusů a větších nákladních vozidel do pivovaru Eggenberg.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: