aktualizováno 2. 12. 2009

Plánovaná odstávka Registru živnostenského podnikání

2. prosince 2009

Městský úřad Český Krumlov informuje veřejnost o plánované celorepublikové odstávce informačního systému Registru živnostenského podnikání, která bude zahájena 10. prosince 2009 v 18 hodin a ukončena 14. prosince v 6 hodin. Podle Ministerstva průmyslu a obchodu se odstávka uskuteční z důvodu migrace provozu informačního systému registru na nové technologické zařízení hostingového centra registru včetně nového základního programového vybavení. Provoz živnostenského úřadu nebude během odstávky přerušen. Běžné úřední hodiny budou platit i v době odstávky. Některé úkony ale nebude možné v pátek 11. prosince vyřídit na počkání. Provoz veřejné části Živnostenského rejstříku na internetových stránkách www.rzp.cz bude odstávkou také omezen.

„V pátek 11. prosince nebude možné získat na počkání výpis z živnostenského rejstříku v celé České republice. Pracovníci registrů nebudou moci ani nahlížet do rejstříku a zapisovat do něj. Živnostenský úřad v Českém Krumlově bude samozřejmě přijímat všechna podání a bude dál vykonávat svou činnost. Dodržíme všechny zákonem stanovené lhůty pro vyřízení všech žádostí," sdělila vedoucí odboru Obecní živnostenský úřad v Českém Krumlově Božena Kalíšková.

Bližší informace o omezeních můžete získat na internetových stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu. Upozornění na omezení provozu bude rovněž vystaveno na veřejném webu www.rzp.cz.

Obecní živnostenský úřad Městského úřadu Český Krumlov je podnikatelům k dispozici v následujících úředních hodinách:

Pondělí           07.30-11.00    12.00-17.00
Úterý             07.30-08.30
Středa            07.30-17.00
Čtvrtek           07.30-08.30
Pátek             07.30-12.00

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: