aktualizováno 14. 5. 2008

14. května 2008

Každoroční tradicí se již v našem okrese stalo pořádání chovatelské přehlídky trofejí zvěře ulovené v roce 2007 v honitbách okresu Český Krumlov. Městský úřad Český Krumlov a Městský úřad Kaplice přehlídku pořádají v kulturním domě v Kaplici a pověřily pořádáním přehlídky Českomoravskou mysliveckou jednotu, Okresní myslivecký spolek Český Krumlov.
Trofeje ulovené zvěře ohodnotí hodnotitelská komise, u význačných trofejí které dosáhnou stanovených bodových hodnot, budou uděleny medaile.
V rámci přehlídky se uskuteční výstava fotografií volně žijící zvěře soběnovského fotografa Jaroslav Charváta.

Odbor životního prostředí a zemědělství Městského úřadu Český Krumlov zve všechny myslivce i širokou veřejnost na chovatelskou přehlídku, která je zpřístupněna veřejnosti v těchto termínech:

  • Čtvrtek, 22. května, 10.00 - 18.00
  • Pátek, 23. května, 08.00 - 18.00
  • Sobota, 24. května, 09.00 - 18.00
  • Neděle, 25. května, 09.00 - 18.00

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: