aktualizováno 5. 10. 2007

Poslední Memoriál mjr. Jaromíra Urbana

V sobotu 6. října od 9 h se v Českém Krumlově na parkovišti Pod Poštou uskuteční 25. ročník soutěže družstev v požárním útoku Memoriál mjr. Jaromíra Urbana. Pořadatel - českokrumlovský územní odbor Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje - očekává účast více než stovky družstev z celé republiky, neboť přihlášených je 119. Pokud by mělo dojít k překonání rekordu z 21. ročníku v roce 2003, muselo by se zúčastnit minimálně 114 družstev.
V požárním útoku podle pravidel požárního sportu se bude soutěžit ve třech kategoriích - hasičské záchranné sbory krajů a podniků a mužské a ženské sbory dobrovolných hasičů. Absolutní vítěz získá putovní pohár.
Jubilejní 25. ročník má být podle ředitele krumlovského HZS plk. Pavla Vejvary současně posledním ročníkem memoriálu pojmenovaném po 1. veliteli hasičů v Českém Krumlově, který zemřel v roce 1982. Soutěž bude možná pokračovat ve změněném rozsahu pod jiným názvem. "Zbylo nás málo, kdo jsme mjr. Urbana znali osobně, a myslíme, že je čas začít novou etapu," konstatuje Pavel Vejvara.

Vyhodnocení soutěže s předáním cen a putovního poháru za účasti místostarostky Ing. Jitky Zikmundové se uskuteční mezi 16. a 17. h v závislosti na počtu startujících družstev.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: