aktualizováno 3. 9. 2007

Zástupci města přivítali prvňáčky

Zástupci města přivítali prvňáčky Všechny čtyři krumlovské základní školy navštívili v první školní den zástupci města, aby žákům prvních tříd popřáli chuti do učení a obdarovali je sladkostmi.

Starosta Ing. Luboš Jedlička dokonce usedl v ZŠ Za Nádražím spolu s ředitelem Mgr. Daliborem Cardou do školní lavice (viz foto), odkud sledoval i předávání dárků od deváťáků, kteří se po celý rok budou o čerstvé žáčky starat. Tato škola přijala ve třech třídách 70 nových tváří.
V ZŠ Linecká je otevřena jedna třída o 12 žácích, které pozdravila místostarostka Ing. Jitka Zikmundová.
Radní Ing. Jan Vondrouš se vydal do ZŠ Plešivec, kde do dvou 1. tříd nastoupilo 34 dětí. Dvě třídy prvňáků, tedy 40, má rovněž ZŠ T. G. Masaryka, kde se s dětmi setkal vicehejtman Jihočeského kraje Ing. arch. Robin Schinko.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: